Vyberte stránku

KDO JSEM?

 

Jmenuji se Veronika Kubátová. Jsem zakladatelka značky bozskaterapie.cz. Pod touto značkou pracuji jako božská inspirátorka a koučka s terapeutickým přesahem.

Pracuji se ženami, muži i celými rodinami na jejich osobním, partnerském a rodinném růstu. Posouvám hranice vnímání sebe sama víc doleva a taky víc doprava, nahoru a dolů. Otevírám oči i srdce, bourám iluze.

To vše pomocí mého jedinečného nástroje – archetypů bohyní a bohů řecké mytologie.

 

KDO JSOU TI BOŽŠTÍ ONI?

 

Mytologické božské archetypy jsem si nastudovala a poté vytvořila funkční cestu, jak v každém z nás archetypy určit a rozeznat ty dominantní.

Archetypy máme k dispozici VŠICHNI VŠECHNY, plují totiž v kolektivním nevědomí. Já pracuji s osmi řeckými Bohyněmi a osmi řeckými Bohy (s jakými konkrétně se dozvíte zde. Prolínají se tam na fialovém podkladu).

Každou životní situaci provází takový archetyp, který zrovna potřebujeme. Je to něco jako „znalost“, kterou si stáhneme z nevědomí, a tak okamžitě umíme danou situací projít bez dřívějšího nastudování učebnicového postupu „jak na to“. Touto situací totiž prošlo dávno před námi X lidí a jejich zkušenosti jsou vepsány v naší společné psyché, ke které máme všichni klíč.

„WOW, CO?!“

 

Naše nevědomí si může vybrat z celé škály nápomocného archetypálního božstva, ale dva zástupce máme od narození dominantní. Jednu bohyni a jednoho boha. Tato dominantní dvojice nás provází celým životem a vždy se k nim znovu a znovu vracíme. Tyto dva máme k dispozici vždy jako první. Jsou vždy na dosah mysli.

 

„VĚDĚT, ZNÁT SE = BÝT A PROŽÍT“

 

Pokud známe naše dva dominantní božské archetypy zastupující ženskou a mužskou polaritu v naší psyché, roste naše SEBE – vědomí. Čím více totiž o sobě víme, čím více se známe, tím vyšší máme sebevědomí a tím více se zvyšuje naše hodnota pro nás samotné. A to je alfa omega každého spokojeného a plnohodnotného bytí.  

 

BOŽSKÉ PODNIKÁNÍ

 

Znát své dominantní božské archetypy je velmi užitečné také v podnikání.

Víme, kdo jsme, jsme si SEBOU JISTÍ = známe své kladné i stinné aspekty, s klidem jsme je přijali, a tak nás při vystoupení z komfortní zóny naše jednání nebo nové okolnosti, nepřekvapí. Můžeme se do svého přirozeného projevu opřít, aniž by nás naše reakce na různé situace překvapily.

Aniž bychom neměli naše jednání pod kontrolou. Aniž bychom nevěděli, co se s námi děje. Když se známe, můžeme se na sebe spolehnout.

 

„Takové to klišé, že si stoupneme do vlastní SÍLY – JO!, tak to je ono.“

 

Jak fungují jednotlivé archetypy řeckých BOHYNÍ v pracovní oblasti, v podnikaní, jsem pro vás shrnula níže:

 

  • Afrodita – kreativní, pracovitá, práce je její vášeň, má obrovské charisma, málokdo odolá jejímu kouzlu. Je dobrá v kampaních a nemusí ani dělat velké psí kusy. Je ale potřeba vědět CO prodává a jaký je její cíl. Pak toho bez větší námahy dosáhne. Zároveň je tam tenká hranice mezi sebevědomým prodejem a pošlapanou sebehodnotou.

 

  • Artemis – soutěživá, cílevědomá, jde si za svým, ale cílů nedosahuje, pokud nemá podporu zvenčí. Vytyčí si cíl a jede jak buldozér, nemá většinou promyšlený postup, jak cíle dosáhnout. Je výborná pro vedení ženských kruhů. Nejraději spolupracuje se ženami a dětmi. Tato žena je ryzí, svá, určitě doporučuji spíše podnikání než zaměstnání.
  • Athéna – motivuje lidi k výkonu, lépe se jí pracuje s muži nebo se ženami s maskulinně výraznější energií. Burcuje je k výkonu, má dokonalou strategii, jde si za svým. Nechybuje a nechápe, jak mohou chybovat ostatní. Chybu nepromíjí. Vidí do věcí. Její jednání je promyšlené, diplomatické, pod kontrolou. Výborná jako mentorka.

 

  • Démétér – o své podnikání se stará jako o vlastní dítě, natolik ho vyživuje, miluje, šlechtí, dává do toho vše. Podnikání prospívá a žena upadá. Zapomíná na sebe. Na své potřeby, vše věnuje své práci. Pozor na časté vyhoření.
  • Hekaté – její podnikání funguje bez většího povyku a úsilí, je známá coby profesionálka. Funguje hodně individuálně, nemá ráda spolky jakéhokoliv charakteru. Velmi moudře zhodnotí, čeho chce dosáhnout, nežene se za kdečím. Pracuje pouze na tom, co pro ni má hlubší význam. Funguje na principu – lidi mě opravdu potřebují. Je výborná mentorka, ovšem diplomatické jednání v rukavičkách od ní neočekávejte. Lidi ke spolupráci si pečlivě vybírá.

 

  • Héra – silná, mocná žena, je spořádaná, energická, multipotenciálka, má v sobě přirozenou autoritu, dotahuje věci do konce. Povzbuzuje ostatní a dává praktické a moudré rady méně zkušeným. Je dramaticky nadaná a tak vyniká v kampaních především ve videích. Pokud se nebojí své síly, jede společně s Afroditou na feminní vlně úspěchu.

 

  • Hestiá – žena, která je srdcem podnikání, ale je raději v pozadí a neviditelná. Přetváří chaos na řád, spojuje lidi, ale nechce být viděna, je jí dobře v ústraní. Ví moc dobře, co potřebuje, jaká je v rovnováze sama se sebou. Nepotřebuje si nic dokazovat. Tato žena je výborná na pozici asistentky, nebo jinou pozici, bez které by business absolutně nefungoval.

 

  • Persefona – je hravá, kreativní, načítá emoce, potřeby lidí a tak je schopna dodat úspěšný produkt i kampaň. Je však nutné dát si pozor na dodržování termínů, dát do rovnováhy intuitivní konání versus řád, stát si za svým rozhodnutím a sebou samotnou. Dobře se jí pracuje, když ví, že její produkty nějakým způsobem mají pomoci lidem.

 

To, jaký dominantní archetyp Bohyně a Boha máte zrovna vy, zjistíte z Božského profilu, který si ode mne můžete objednat na mých božských webových stránkách https://bozskaterapie.cz/#sluzby.

Zjistíte tak, v čem vynikáte, jaký je za tím vším příběh a pojmenujete si váš stinný aspekt, který jste dávno odsunuli na druhou kolej a kde se dají objevit největší poklady.

Poznáte, jaké to je, když roste vaše vědění o sobě samých a vy rostete s ním.

 

Veru

 

Shares