Vyberte stránku

O katalogu

Katalog podnikatelek je provázaný s FB skupinou JanaS. – Online pro rebelky (založena v listopadu 2018) a LI skupinou JanaS. – Online pro podnikatelky (založena v listopadu 2022).  Ve skupinách se věnujeme převážně marketingu a aktivitám s tím spojenými. Většina žen pracuje ve službách (konzultantky, právničky, koučky, terapeutky…). Máme rodiny, podnikáme, chceme mít vliv na chod světa, za který cítíme a přebíráme zodpovědnost. Potřebujeme najímat profesionály, kteří nám s tím pomohou. A zcela logicky jsme ve skupině začaly pracovat vzájemně jedna pro druhou. Konzultantka potřebuje pomoc právničky, psychoterapeutka web, grafička copywriting… vzájemně si doporučujeme dodavatelky, se kterými máme dobrou zkušenost.

Účelem katalogu je podpořit ženy v podnikání, je tedy určen ženám. Je česko-slovenský, určený podnikatelkám z obou států.

Komu je katalog určen

 

Katalog podnikatelek je výběrový. Chceme mít jistotu, že v katalogu budou skutečně jenom zkušené profesionálky. Podmínkou pro zapsání do katalogu je zakoupené roční členství, hodinová mzda vyšší než 700 Kč (nebo ekvivalent), a kvalitní fotky. Reference jsou dobrovolné, ale zvyšují důvěryhodnost vaší prezentace.

Co když v katalogu zapsané být chcete, ale podmínky nesplňujete? Pro vás mám zajímavou možnost. Můžete se dočasně přihlásit do sekce Juniorní nabídka. Podmínkou je pouze zakoupení ročního členství, kvalitní profilová fotka a dodání podkladů pro váš profil. Jakmile se dostanete na hodinovku vyšší než 700 Kč, budete přeřazena zdarma do seniorní části katalogu. Roční členství je stejné, můžete využívat možnosti propagace ve skupinách i se účastnit anket.

Hlavní výhody členství v Katalogu 

1) Možnost libovolné (s rozumem) propagace v obou skupinách. Myslete na to, že kvalitní propagace na sociálních sítích není o tapetování reklamních příspěvků, ale o většinovém publikování kvalitních příspěvků ze svého oboru a občasném reklamním příspěvku.

2) Získání nové cílové skupiny a budoucí klientely.

3) Budování relevantního zpětného odkazu na váš web.

Jak postupovat při zápisu do katalogu

 

1) Uděláte objednávku, zaplatíte.

2) Do 2 pracovních dní od připsání platby obdržíte fakturu a zároveň pokyny k zadání vašich údajů do katalogu. Prosím držte se jich co nejpřesněji, ovlivňujete tím kvalitu celého katalogu. Vaše údaje pošlete na e-mail jana@marketing-svobodova.

3) Vaše údaje zapíšu v nejbližším možném termínu zapsány do katalogu. Profil zašlu ke kontrole.

4) V předem dohodnutých termínech bude publikována avizace vašeho profilu.

Kategorie v katalogu

 

Každý profil si můžete zařadit do 3 různých podkategorií + k nim přiřazených kategorií hlavních.

Snažíme se o maximální přehlednost a rychlé nalezení hledané služby klientkami, proto vybírejte kategorie dle oblastí, ve kterých jste opravdu aktivně činné a ve které můžete potenciální klientce opravdu pomoci.

Co byste měla vědět

 

1) Ke každému osobnímu profilu můžete přidat až 5 kvalitních referencí, prosím držte se pokynů.

2) Nepatří-li vytváření marketingových textů k vašim silným stránkám, můžete si domluvit spolupráci s Barborou Obstovou, která vám pomůže se sepsáním profilu do katalogu či korekturou článku. Tato pomoc není součástí vašeho členství.

3) Každý druhý týden jedna z členek publikuje vlastní článek v blogu.

4) Máte možnost účastnit se ankety o Týden v rebelkách.

5) Do katalogu můžete vkládat videa. Video do profilu max. délka 3 minuty, kvalitní obraz i zvuk, formou odkazu na YouTube. Video do článku může být delší (i tak doporučuji max. 10 minut).

Shares