O katalogu

Katalog podnikatelek je provázaný s LI skupinou Online pro podnikatelky. Skupina vznikla v listopadu 2022 a združuje aktivní a akční podnikatelky, které chtějí skvělý byznys a skvělý život; původně byla komunita podnikatelek na FB od listopadu 2018 a v době přesunu komunity na LI měla 4100 členek. Ve skupině se věnujeme převážně marketingu a aktivitám s tím spojenými. Většina žen pracuje ve službách (konzultantky, právničky, koučky, terapeutky…). Máme rodiny, podnikáme, chceme mít vliv na chod světa, za který cítíme a přebíráme zodpovědnost. Potřebujeme najímat profesionály, kteří nám s tím pomohou. A zcela logicky jsme ve skupině začaly pracovat vzájemně jedna pro druhou. Konzultantka potřebuje pomoc právničky, psychoterapeutka web, grafička copywriting… vzájemně si doporučujeme dodavatelky, se kterými máme dobrou zkušenost.

Účelem katalogu je podpořit ženy v podnikání, je tedy určen ženám. Je česko-slovenský, určený podnikatelkám z obou států.

Komu je katalog určen

 

Katalog podnikatelek je výběrový. To znamená, že členství je schvalováno. Chceme mít jistotu, že v katalogu budou skutečně jenom zkušené profesionálky. Podmínkou pro zapsání do katalogu je zakoupené roční členství, hodinová mzda vyšší než 700 Kč (nebo ekvivalent), funkční web a kvalitní fotky, pozitivní reference na práci.

Co když v katalogu zapsané být chcete, ale podmínky nesplňujete? Hm, zkuste je splnit! Bude to pro dobro vaše, vašich klientů i kvality katalogu. Pokud si nejste jisté, před objednávkou napište na jana@marketing-svobodova.cz

Hlavní výhody členství v Katalogu 

1) Možnost libovolné (s rozumem) propagace ve LI skupině Online pro podnikatelky. Myslete na to, že kvalitní propagace na sociálních sítích není o tapetování reklamních příspěvků, ale o většinovém publikování kvalitních příspěvků ze svého oboru a občasném reklamním příspěvku.

2) Získání nové cílové skupiny a budoucí klientely.

3) Budování relevantního zpětného odkazu na Váš web.

Jak postupovat při zápisu do katalogu

 

1) Do Vámi zadaného e-mailu obdržíte pokyny k platbě, zaplaťte prosím co nejdříve

2) Do 2 pracovních dní od připsání platby obdržíte fakturu a zároveň pokyny k zadání Vašich údajů do katalogu. Prosím držte se jich co nejpřesněji, ovlivňujete tím kvalitu celého katalogu. Vaše údaje pošlete na e-mail jana@marketing-svobodova.

3) Vaše údaje budou v nejbližším možném termínu zapsány do katalogu. Profil zašleme ke kontrole.

Kategorie v katalogu

 

Ke každému profilu můžeme přiřadit několik kategorií.

Snažíme se o maximální přehlednost a rychlé nalezení hledané služby klientkami, proto vybírejte kategorie dle oblastí, ve kterých jste opravdu aktivně činné a ve které můžete potenciální klientce opravdu pomoci.

Co byste měla vědět

 

1) Ke každému osobnímu profilu můžete přidat až 5 kvalitních referencí, prosím držte se pokynů.

2) Nepatří-li vytváření marketingových textů k vašim silným stránkám, můžete si domluvit spolupráci s Barborou Obstovou, která vám pomůže se sepsáním profilu do katalogu či korekturou článku. Tato pomoc není součástí vašeho členství.

3) Každý týden jedna z členek publikuje vlastní článek v blogu.

4) Máte možnost zarezervovat si „Týden na téma“ ve skupině Online pro rebelky.

5) Do katalogu můžete vkládat videa. Video do profilu max. délka 3 minuty, kvalitní obraz i zvuk, formou odkazu na YouTube. Video do článku může být delší (i tak doporučuji max. 10 minut).