Podklady pro váš profil

1) Jméno přesně ve tvaru, jakým chcete být v katalogu zapsána. Doporučuji, abyste za jméno připojila stručný popis vaší činnosti (např. Petra Morousková – byznys koučka); maximální počet znaků včetně mezer je 65.
2) Odkaz na vaši webovou prezentaci
3) SEO popisek – tento popisek se bude zobrazovat ve vyhledávačích ve spojení s vaším jménem – mělo by být poznat, CO a PRO koho děláte; maximální počet znaků včetně mezer je 165.
4) Krátký popisek – tento text bude u vašeho profilu hned vedle fotky.
5) Dlouhý popisek – zde můžete napsat, co uznáte za vhodné. Prosím o střídmost ve formátování, snažíme se působit seriózně (prosím vynechte emotikony, barvičky, výkřiky do tmy). Tento popisek můžete zakončit odkazem na vaše sociální sítě. Pokud trváte na složitém formátování, pošlete mi text jako HTML soubor. Pod dlouhý popisek můžete přidat video (zasílejte mi pouze odkaz na toto video uložené ideálně na YouTube).
6) Kategorie – vyberte si z již existujících kategorií.
7) Štítky profilu – zde vypište slova, která pomůžou návštěvníkům katalogu vyhledat správné dodavatele, ideálně takové, které byste chtěla vybrat jako kategorii, ale tato možnost se nenabízí. Každý štítek začněte velkým písmenem, oddělte čárkou a mezerou. Doporučuji 5.
8) Profilová fotografie – tato fotka bude vidět v katalogu a bude u vašeho profilu. Ideální je rozměr je 600 * 600 px, jpg nebo jpeg. Prosím soubor pojmenujte vaším jménem, ideálně stejně jako název profilu (vaše fotka bude dohledatelná přes vyhledávače).
9) Náhledový obrázek pro Facebook – tato fotka bude zobrazována u vašeho profilu při odkazu z Facebooku. Ideální rozměr je 1200 * 630 px, jpg nebo jpeg (png jsou nesmyslně obrovské soubory, zabírají zbytečně místo na disku, nebudu je akceptovat).

 

 

Vaše reference

Důvěryhodnost vašeho profilu zajistí kvalitní reference, můžete jich přidat až 5. Prosím podklady pro reference nám zasílejte napsané v samostatném Wordu. Každá reference by měla obsahovat (v tomto pořadí):

1) Jméno referující
2) Co dělá (třeba Byznys koučka) nebo název její společnosti
3) Samotný text reference (prosím překontrolujte si překlepy a chyby)
4) Odkaz na webovou prezentaci referující
5) Profilová fotka referující (soubor pojmenovaný jejím jménem, velikost 150 * 150 px)

 

Jak podklady poslat

1) Váš profil – dokument ve Wordu – příloha k mailu
2) Vaše reference – druhý dokument ve Wordu – příloha k mailu
3) Fotografie – Vaše i referujících – příloha k mailu

Pokud dodržíte uvedené velikosti fotografií, není nutno posílat jakkoli zipované.

Děkuji vám, že dodržujete tyto pokyny. Velmi výrazným způsobem tím přizpíváte ke kvalitě našeho katalogu.