Vyberte stránku

I hmota je tvořena energií. Vzpomeňte si na toho mrňouse v Matrixu, co věděl, že žádná lžíce není a vesele ji ohýbal.

Budu vám dneska vyprávět 2 příběhy. 

 

Příběh první

Bylo nebylo, mé hmotné tělo po dětech konečně za pomoci tkáňovek pustilo přebytečná kila. Dovyživilo se a mohlo vypnout „režim válka“. Bylo mi lehko, zpěvno, byla jsem veselá, až rozjívená. 

No a do toho jsem začala taky líčit. Jenže na to jsem měla být uhlazenější, elegantnější, prostě ne moc já. A já se nechala „uhladit“.

Časem se přidal regulérní stud za to, že jsem štíhlá a krásná. Ono to vyšlo z toho, že ženy, které jsem líčila, takové často nebyly. A to nemyslím ve zlým, aby bylo jasno. Samy na to poukazovaly. „Vy jste taková … a podívejte na mne.“ Ech, můj vnitřní cíťa reagoval.

Zkrátím to – začala jsem se mnohem míň smát. A začala jsem poukazovat na své nedostatky. Tělo cítilo ten „nesoulad“ a začalo se chránit. Začala jsem se obalovat.

Kdykoliv jsou kolem vás energie, kterým se potřebujete bránit, tělo se začně halit do polštářků, nebo i duchen.

U mne to byly polštářky. Ale děsně nevítaný. A do toho pak ještě nakráčela teta Korunka, která mi znemožnila pravidelný kontakt s mým trenérem a usadila mě na dlouhý hodiny k počítači. Takže polštářky se držely.

Jenže jsem do toho taky začala psát, jak mi zobák narost, být víc sama sebou… Jak jsem se víc a víc dostávala do vlastní síly a sebe-vědomí, tak se najednou energie uspořádala tak, aby s tím šlo něco dělat. A hele, ve společnosti tkáňovek a mého milého konstitučního léku to zase povolilo. 

Takže jsem si sama na sobě znovu vyzkoušela, že můj program „Restart“ funguje. Je potřeba do toho šlápnout pořádně „vod podlahy“. 

Když něco drhne dlouho, musíme se na to podívat ze všech stran a povolat na pomoc i magii (tarotový karty) na rozkrytí zamotaných nitek.

Potřebujeme najít důvod, proč se tělo potřebuje chránit. Před čím. A tím zjistíme, jak z toho ven. Jak vyskočit z bludné spirály.

 

Příběh druhý

Malý chlapec žil s rodiči, kterým to už neklapalo. Sice spolu jakž takž vycházeli, ale ty energie, co tam lítaly, byly zoufalý.

Chlapec dostal kašel. Docela úporný. V létě, v zimě, prostě furt.

Vyzkoušela jsem na něm kde co, ale nikdy se to nedotáhlo do úplného zdraví. Vždycky se to zlepšilo a zase bum zpátky.

Homeopat si zoufala. A pak se rodiče rozhodli se rozestěhovat, že to bude lepší. Energie se vyčistily, v obou doma se líp dýchalo. 

A chlapec do týdne přestal kašlat.

Tím rozhodně nechci hanět homeopatii, ale někdy je potřeba i ten krok navíc.

Tak jako u miminek řeším i maminku, protože jsou „spojené nádoby“, tak i jindy je potřeba se podívat na energie, které kolem člověka proudí. 

Po pravdě, někdy je právě homeopatická kulička tou poslední kapkou, která je potřeba k odvážným činům. U některých na to rovnou upozorňuju, protože to může být nebezpečný. Třeba když někdo má doma násilníka, kterému se najednou dokáže vzepřít.

Ale mnohem častější je, že tím, jak se změní vaše energie (vyladí se), se změní i energie okolí, které na změnu musí reagovat. A začnou se taky vylaďovat.

Autorka: Magdalena Kučerová

Shares