Vyberte stránku

Pro začátek bych vám ráda představila, co je to dračí energie?

 

Draci jsou bytosti spjaté s matkou Zemí. Zároveň se však pohybují v energetické rovině světelných bytostí, to znamená, že jejich moc sahá daleko za hranici vaší mysli. Dračí energie je silná, divoká, odvážná, vede vás k akci, ke konání v realitě. Její přesah je současně mimo rovinu hmoty naší planety, naší galaxie. Může vám tedy přinést informace, které váš rozum nevymyslí.

 

V čem vám podnikatelkám může tedy dračí energie pomoci?

 

Právě v kombinaci hmoty a energie. Když se spojíte s dračí energií, můžete se podívat do budoucnosti, napojit se na zdroj odvahy a síly. Otevřít v sobě netušené možnosti potenciálu, který můžete zhmotnit zde v realitě. Dračí energie je podpora, která vám dodává konkrétní nápady a rady na jasné kroky. Je to nekončící zdroj inspirace a laskavé moudrosti a zároveň opora ve chvílích, kdy se necítíte dobře.

 

Draci vám však nic nedají zadarmo. S nimi prostě musíte makat. Žádné vysedávání v koutě, žádné omluvy a výmluvy. Dračí energie se ve své divokosti může „naštvat“. V realitě se to pak často projevuje nečekanou akcí typu „hození do vody“, bez přípravy, bez varování.

 

Když však spolutvoření reality s draky chytíte za správný konec, získá vaše konání nový rozměr. Můžete vidět a zažít sebe a své podnikání z pohledu lehkosti, maximálního potenciálu, rozvoje svých dovedností a schopností. Dračí energie vás doslova může posunout na vyšší level vaší tvorby i vašeho vyzařování. A to je pro vaše klient/ky magnetické.

 

Jak se spojit s dračí energií?

 

Pro propojení se s draky a jejich energií je potřeba záměr – přání propojení. Odvaha. Pro mnoho lidí jsou draci něco děsivého, hrozného či dokonce zlého. Když máte záměr spojit se se světelným dračím průvodcem, tak zlého draka nepotkáte. (Mimo jiné o tématu „zlých draků“ je pasáž v mé knize Dračí příběh). Proč? Protože světlo zahání tmu. Jako když doma rozsvítíte, tma je pryč. Stejné je to s pozitivním záměrem. A do třetice pro spojení s drakem potřebujete zvýšit svou frekvenci.

 

Draci se nepohybují na stejné frekvenci jako jsme po většinu času dne my lidé. Kdyby to tak bylo, tak bychom draky sice viděli hmotné, ale oni by ztratili schopnosti, které mají teď. Proto se my lidé musíme dostat na jejich vyšší úroveň. To se stává díky meditaci. V meditaci totiž vypínáme rozum-ego a jde do popředí naše duše, naše vyšší vedení, které funguje na podobných vibrací jako draci. Proto se s nimi v meditaci můžeme setkat.

V jaké oblasti svého podnikání by vám mohla pomoci dračí energie?

 

Potřebujete pomoci být vidět?

Chcete být konzistentnější?

Chcete více klientek?

Mít dopředu vyprodáno?

 

Dosaďte si oblast, která je pro vás momentálně nejdůležitější.

A teď si představte, že jste magnet na řešení tématu, které potřebujete rozuzlit.

Váš drak zesiluje energii vaší osobní síly. Posouvá jí na vyšší level. Díky dračí energii se otevírají cesty a možnosti pro vaši mysl netušené.

Když jste magnetem vy, tak to je jako když jedete rychlíkem. Pokud však přivoláte dračí energii, nasedáte do raketoplánu. To znamená, že se nedržíte pouze na Zemi, ale otevírá se vám celý vesmír.

 

Pokud chcete poznat dračí energii z větší blízkosti, ponořte se do knihy Dračí příběh. Každý den se můžete inspirovat moudrem ze Světelných karet dračí moudrosti nebo si nechte přímo nachannelovat osobního draka. K channelingu vám namaluji i energetický obraz vašeho draka.

Shares