Vyberte stránku

Už jako malé tříleté dítě jsem nahlížela do svých minulých životů. Ale nikdy by mě nenapadlo, že jednou se moje schopnost vidět souvislosti a paralely minulosti se současným životem stanou nástrojem, který mi umožní pracovat s ženami tak, abych jim mohla být nápomocná v uvolnění energie a síly.

Chtěla bych se s tebou podělit o jeden příběh, který pro mě, jako pro průvodkyni, byl velmi zásadní. V putování časem a prostorem se objevil moment, který mě překvapil a objevil se další střípek, který mi chyběl v porozumění tomu, jak to s tou karmou vlastně je.

Jana mě požádala, jestli bych jí pomohla pochopit její situaci s manželem. Trápilo ji, kam se jejich manželství dostalo a nerozuměla manželovu chování. Tlačil na ni s těhotenstvím, které muselo proběhnout skrze umělé oplodnění, přestože již dvě krásné děti měli. Jana IVF podstoupila, ale nezdařilo se. Jana cítila, že další pokus už podstoupit nechce. Ovšem manžel na ni dál tlačil a začala se tvořit jakási zeď mezi nimi. To byla chvíle, kdy mou službu s názvem Karmická cesta duše, vyhledala.

Záměr jsme si s Janou ujasnily, já se naladila na její duši a začala jsem hledat počátek tohoto příběhu.

 

Nechávala jsem k sobě přicházet obrazy minulosti

Objevil se mi obraz mladé ženy držící novorozeně ve své náručí, kterou odvážel kočár daleko od místa, z něhož právě utíkala plná strachu o svůj život. Její muž byl o mnoho let starší než ona a vzal si ji, aby spojil majetek s její rodinou. Nejprve byl milý a charismatický a dívku si dokázal podmanit, aby se do něj zamilovala. Ve chvíli, kdy si ji získal, začal být sám sebou. Projevoval se jako hrubián s násilnickými sklony. Ke své mladé ženě se choval bez úcty a respektu. Ve chvíli, kdy porodila jejich dítě, začal jí usilovat o život, aby veškerý její majetek byl pouze jeho.

Žena se toho dovtípila, a i služebné, které měla k dispozici, cítily, že se něco děje. Začaly své paní pomáhat k útěku i s novorozencem.

Muž svou ženu se dvěma pomocníky dohonil. To, co následovalo potom, bylo velmi kruté. Muž ženu mučil a chtěl ji ponížit za to, co mu udělala. Dokonce jednomu z mužů nařídil, aby ji znásilnil. Žena procházela strašlivým mučením, ale její duch byl silný a bylo vidět, že ji nic z toho zcela neublížilo. Zůstávala stále silná, a to muže dráždilo do nepříčetnosti. Pak si vzal od druhého muže své vlastní dítě a chtěl ženu zlomit jeho usmrcením. Jenže… A to byl výše zmiňovaný moment. Dítě bylo v mužově náruči klidné a na malý okamžik se jejich oči setkaly. Ten pohled byl sotva zachytitelný, ale byl to nejdůležitější okamžik celého příběhu. Muž už to dítě nedokázal zabít tak, jak bylo jeho záměrem předtím. Nařídil jednomu z mužů, aby dítě odvezl pryč, aby ho žena už nikdy neviděla… Tohle ji již zlomilo a ve své obrovské bolesti pronesla větu: „Ať nikdy nepoznáš lásku.“ Věta, která je skoro nevinná, ale stala se kletbou.

Muž nakonec ženu zabil a zahrabal ji v lese, kde ji už nikdo nenašel. Zemřela s myšlenkou na své dítě a strachem o něj.

Pak jsme s Janou pracovaly a rozpouštěly jsme bolest, kterou si tenkrát prožila, až ke smíření a odpuštění. Uvolnily jsme kletbu a příběh uzavřely. Vedla jsem Janu po telefonu, pracovala ve svém vnitřním světě různými technikami, které mi přicházely. Nejčastěji šlo o imaginace a konstelační metody. Bylo krásné pozorovat, jak se Janino energetické pole mění a uvolňuje se.

 

Proč se agresivní muž změnil při pohledu do očí dítěte?

Vysvětlení by mohlo být takové, že křehké miminko tak silně otřáslo mužovým srdcem, že už nebyl schopen dokončit to, co chtěl udělat. A svým způsobem je to pravda. Nejdřív bych ráda vysvětlila, se kterými druhy karmy se setkávám. A rozhodně netvrdím, že to je dogma a jediná pravda. Pouze moje profesní a životní zkušenost.

Karma rodu – rodíme se do nějakého systému rodu, který přebíráme od svých předků. Dá se říct, že uctíváme své předky, kteří měli těžký osud tím, že na sebe „vezmeme“ jejich karmu.

Volba duše – vybíráme si zkušenosti, které chceme prožít, ať jsou jakékoli.

Osobní karma – zažíváme vyrovnání a uzavíráme otevřené příběhy. Odžíváme si zde to, co jsme zaseli už v dávné minulosti.

V příběhu Jany jsem obdržela informaci, že duše toho muže potřebovala návrat na „správnou cestu“. Janina duše byla připravená na to, být součástí tohoto jeho návratu. Zvolila si dobrovolně svůj osud a naplnila ho tím, že porodila dítě, které muže dovede na cestu zpět k lidství a laskavosti. Dítě nezatížené karmou. Jak je to možné? Bylo mi ukázáno, že zasáhlo Božství a poslalo sem duši, která měla spustit léčivý proces. Jakoby se narodilo jen pro ten krátký moment a tím naplnilo svůj úkol.

 

Jak ale příběh souvisí s Jany současnou situací?

Část manželovy duše stále hledá „TO“ dítě, aby si mohla odpustit. Proto tak tlačí na další umělé oplodnění a to, že Jana o další těhotenství nestojí, mezi nimi vytváří zeď. Jana mi po skončení řekla, že už dlouho z manžela cítí, že i kdyby otěhotněla, stejně by chtěl další a další dítě, a že už chápe proč.

 

Jak to všechno dopadlo?

Pár dní na to mi Jana napsala, že se cítí lépe a uvolněněji než před konzultací a že má větší chuť tu zeď odbourat. A za dalších pár dnů mi napsala: „Evičko, děkuji ti za to, co děláš. Od té poslední karmické cesty se něco mezi námi prolomilo. Jasně, bude to proces, ale něco se změnilo a ledovce roztály. Vše je se vším dokonale propojené.“

Jsem vděčná, že můžu tyto příběhy odkrývat a umožňovat jejich uzdravení a smíření se jak v karmických konstelacích, tak právě při telefonické službě Karmická cesta duše.

 

Autorka: Eva Pitnerová
Profil Evy Pitnerové v Katalogu

Přidejte se k facebookové skupině pro podnikatelky

Shares