Vyberte stránku

EFT je eso v rukávu. A kdo by takové eso nechtěl mít po ruce, že?

Na vaší podnikatelské cestě vás čeká mnoho překážek. Objevují se vám mentální bloky a vzorce chování. Určitě to dobře znáte.

Bojíte se neúspěchu. Nebo naopak se bojíte úspěchu. Máte finanční bloky. Strach být vidět.

Možná máte pocit, že nejste dost dobrá, dost expert, dost stará, dost zkušená, dost vzdělaná, dost taková a ještě více maková.

Potkáváte mnoho překážek a perete se s nimi jako lvice! A je vlastně jedno, jak daleko v podnikání jste. Pořád vás čekají nové a nové výzvy. Pořád je na čem pracovat a kam se posouvat.

 

EFT

Technika emoční svobody EFT vám může vaši podnikatelskou cestu v mnohém usnadnit. Dokáže zmírnit trému z natáčení videí či stres vyvolaný haterem během několika minut.

EFT je jednoduchá technika, kterou zvládne každý. Můžete se ji naučit i vy! A překonávat komfortní zóny s lehkostí a radostí.

Ve svém placeném klubu Společenství Královen ukazuji členkám, jak mít EFT neustále při ruce. Aby mohly jeho sílu využívat každý den.

Je mnoho témat, které si zvládnete pomocí EFT vyřešit samy. Dostanete pod kontrolu své strachy a mentální bloky.

 

Mám pro vás jeden malý, ale zároveň velký tip, jak snadno a s nadšením vykročit ze své komfortní zóny.

 

10 minut na karate bod

Karate bod EFT

Karate bod je velice mocný. A je přímo napojený na amygdalu v mozku. Ťukejte na něj alespoň 10 minut a budou se dít zázraky.

Zmírníte stres a vyhrocené emoce, jako je vztek, nervozita, lítost, smutek, beznaděj či zoufalství.

Ťukání na karate bod oceníte při jakémkoli vykročení z komfortní zóny.

 

EFT sezení

A nejen to. EFT jde i daleko hlouběji. Ač si dokážete ulevit od vyhrocených emocí, na hluboká témata to chce pomoc zkušeného EFT terapeuta.

Na EFT sezení Síla královny se přímo zaměřuji na úspěch v podnikání.

Mezi nejčastější mentální bloky a přesvědčení, která řeším se svými klientkami, patří strach být vidět, který vzniká v dětství. Finanční bloky převzaté z rodiny, které nám nedovolují dostat se na opravdu zajímavé příjmy.

A jedno z nejhlavnějších témat je nevíra sama v sebe! Je až šokující kolik žen doopravdy nevěří, že dokáží uspět ve svém podnikání.

 

EFT je klíčem k vašemu úspěšnému podnikání. Je to zkratka k úspěchu a vysněným příjmům.

Koneckonců vyzkoušejte to sama!

 

Autorka: Kateřina Sladovníková

 

Shares