Vyberte stránku

Zní to trochu bláznivě. Podnikání a minulé životy. Je to bizár nebo totální nesmysl?

Možná je to trochu jinak. Možná naše minulé životy na nás působí v hlubokých nevědomých vrstvách. A není to vůbec o tom, že něco děláme špatně. Je to o tom, že něco prostě, z podivných důvodů, nejde a nefunguje. Ať děláte cokoliv.

Jsem regresní terapuetka a konstelářka a s těmito tématy pracuji už pěkných pár let. Souvislostí s podnikáním nacházíme s klientkami spoustu! Je úžasné je zpracovat, protože se po zpracování blok ztratí a vy máte cestu otevřenější a zřejmější. A nejen podnikání přináší své ovoce.

 

Jak se to projevuje?

Máte strach (strach podnikat, strach vyjít ven, strach, že budete viděna a slyšena).

Bojíte se používat kreativitu (máte blok z tvorby, bojíte se ukázat světu to, na čem pracujete a vyjádřit sebe sama).

Problémy s penězi (nejsou, nepřichází, nebo odchází ve větším množství, než přichází, nebo jimi opovrhujete).

Máte malou sebehodnotu (nejde být nezávislá, schopná a soběstačná).

Máte podivné pocity tíhy, viny, marnosti a neschopnosti se pohnout.

 

Jak to tedy může souviset?

Představte si, že jste byla v minulém životě okradena. Měla jste hlídat cizí peníze, někdo vám je sebral, mučili vás pěkných pár týdnů a pak vás potupně zabili. Abyste svůj život zachovala v bezpečí, peníze prostě nechcete. A nevědomě děláte všechno proto, abyste se těch potvor zbavila.

Nebo jste si žila krásný život šlechtičny v 18. století, měla jste úžasný majetek a nespočetné množství peněz. Jenže zástupy mužů rozhodně nezajímala vaše bytost, ale váš majetek. Byla jste nešťastná, znechucená a nakonec umíráte na syfilis, protože vás jeden z milenců nakazil. Výsledek? Penězi ve skutečnosti opovrhujete. Nechcete ani úspěch. Volíte lásku, rodinu a místa, kde rozhodně nebudete vidět.

Nebo se vám v některém z minulých životů něco hodně nepovedlo a byl to fakt pořádný průser.  A špatné svědomí, vina a tíha se přesunula i do současného života.

O upálených a ukamenovaných čarodějnicích se zmiňovat asi moc nemusím.

 

Spoustu konkrétních případů mám uvedeno na Blogu. http://www.jitkamullerova.cz/index.php/blog/

 

Své téma se mnou můžete zpracovat buď individuálně na konzultaci (osobně nebo po telefonu), nebo se skupinou ostatních podnikatelek na konstelacích. Jsem jediná, kdo pořádá Konstelace pro podnikatelky, ve kterých řešíme zejména tato témata.

 

Na závěr bych ještě ráda doplnila, proč se nás minulé životy vůbec dotýkají. Jsme totiž na takové duchovní úrovni, že tyto záležitosti mohou přicházet.  Zvládáme různé spirituální krize, vnímáme souvislosti, energii a spoustu dalších věcí mezi nebem a zemí. A čím je člověk citlivější, tím víc ho okolnosti nutí vyřešit tato i jiná různá témata. Navíc nejsme ohroženi tak, jako naši předci, nežijeme v hladomoru, ve válce nebo ve strachu, že budeme baceni kyjem proto, že máme boty, které zrovna potřebuje někdo jiný.

 

Autorka: Jitka Müllerová
Profil

 

Shares