Vyberte stránku

Není to tak dávno, co jsme si pod slovy „úspěšná žena“ představily přísnou manažerku v kostýmku, ranařku s mužskou energií, která rodinu sice asi někde má, ale kvůli práci se s ní prakticky nepotkává.

Dnes je všechno jinak. „Úspěšná žena“ je často podnikatelka pracující online z vlastního domova. Jejímž primárním motivem k podnikání nebyly ambice, ale potřeba spojit práci a péči o rodinu. Kromě možnosti kvalitně pečovat o rodinu ženy tímto řešením získávají další velmi významný bonus. Mohou svou práci podřídit své energii. Což v praxi znamená třeba to, že si mohou práci plánovat podle menstruace. A naplno využít kvality všech fází. Anebo s partnerem kultivovat sexuální energii. Což se pozitivně odrazí jak v partnerství, tak byznysu.

 

Žena se nemusí stát mužem, aby byla úspěšná v businessu s převážně mužskou energií

Petra Guhlová

Jsem Integrative Transformation Coach a také leader ve výrobním korporátu v USA. Dnešní business silně odráží patriarchální nastavení – touhu po postupu, soutěživost, tlak na kontinuální výkon. Za léta své kariéry jsem viděla spoustu žen, které tomuto proudu podlehly a zdravotně, emočně i energeticky je to odrovnalo. Byla jsem jednou z nich. Proto nyní učím ženy překonávat tato limitující mentální nastavení mužského světa businessu. Učím je pracovat se svým mindsetem tak, aby mohly být pro své okolí emočně stabilní, pečující, silnou a spravedlivou vůdkyní. Tím se vrací k sobě, do přirozeného flow, učí se naslouchat intuici a budovat kariéru skrze spolupráci a vzájemnou podporu. Tyto ženy využívají svoji energii bez emočních propadů, výčitek a srovnávání se. Tvoří své sny v lehkosti, hravosti a přirozenosti. Naše mužská bojovná, akční energie musí být v rovnováze s ženskou pečující, intuitivní energií, abychom mohly dosáhnout přirozeného úspěchu. Chceš vědět jak na to? Naučím tě to.

Profil Petry Guhlové v Katalogu

 

Buďte chytré a zajistěte si dostatek ženské energie pro svůj byznys

Radka Kolínová

Spokojenost každé ženy je daná její aktuální hormonální hladinou. Zda tělo zvládne harmonicky vyrábět potřebné hormony a ty spolu v těle tančí vyladěný hormonální balet. Když to funguje, je to krása. Vnitřní i vnější.

Naučím Vás cvičení hormonální jógové terapie pro ženy podle paní Dinah Rodrigues. Brazilská psycholožka a nadšená jogínka podniká i ve svých 94 letech. To je jasný důkaz, že to funguje. Za 30 minut sestavu stále stejných opakujících se cviků odcvičíte. Stačí 3x – 4x týdně cvičení opakovat. Neznám komplexnější cvičení s takovým účinkem na hormony.

Není to pomalá jóga. Cvičí se dynamicky, a to Vám zajistí pravidelný detox těla i mysli.

Další a mohutný zdroj energie získáte rozpuštěním emocí, bolestí a neprožitých zážitků zamrzlých v těle.  Efektivní a rychlý způsob je jejich uvolnění hlasem. Ukážu vám, jak si samy svým hlasem zajistíte další energii pro plnění vašich pracovních i osobních vizí.

Neumíte zpívat? Není potřeba.  Vyjádříme hlasem, propustíme a žijeme na plný plyn!

Profil Radky Kolínové v Katalogu

 

Ženská autenticita je hlavní konkurenční výhodou

Eva Jakešová

Pro mnoho žen je podnikání vyjádřením sama sebe, svých postojů, hodnot a schopností. Tím jsme zranitelné. Neustále na nás totiž útočí mraky doporučení, jak co udělat. S pocitem, že když to neuděláme, nebudeme „dost dobré“. Pokud se však dokážete udržet ve vlastní ženské energii napojená na svoji intuici, tato doporučení pro vás budou jen možnostmi, jak se na podnikání dívat, nikoliv šablonami, které je nutné si osvojit na cestě k úspěchu.
Vaše autenticita je hlavní konkurenční výhodou. Nikdo nemá takový mix znalostí, schopností a zkušeností jako vy. Jste jedinečná ve své odbornosti i ve svých ženských energiích, cyklické vlně, potřebách a touhách. Zjistit, kdo jste, čeho chcete dosáhnout, s kým pracovat a jak, aby vám to zároveň zapadalo do životního stylu, není ztráta času. Jsou to pevné základy vaší sebejistoty, stability a vytrvalého růstu. Stavte něco na základech druhých a nebude to pevné. Postavte to na základech své autenticity a neodfoukne vás ani tornádo.

Profil Evy Jakešové v Katalogu

 

Díky oblečení level up (nejen) v byznysu

Helena Procházková

Ať se to může zdát jakkoli nudné, marnivé, nafrněné a nevhodné – ano, šaty dělají člověka. Oblečení tvoří nedílnou součást nás samotných. Díky němu se vyjadřujeme a naše okolí si nás škatulkuje – buď s námi rezonuje či nikoli.

Chceš posunout své podnikání na vyšší úroveň? Přitáhnout si zajímavější klienty? Přirozeně začít vydělávat více peněz?

Začni nejen přenastavovat svůj mindset, ale také otevři svoji skříň a pusť se do cíleného tvoření jednoduchého a kombinovatelného šatníku.

Pár tipů, které postupně procházím se svými klientkami:

– Zjednoduš svůj šatník – dáš tak vyniknout své jedinečnosti.

– Oblíbené výjimečné kousky kombinuj s neutrálním základem.

– Respektuj tvar své postavy a ukaž své přednosti.

– Dodej si díky oblečení sebevědomí.

Nejde o to, aby ses měnila a nějak stylizovala – jde o to, aby ses na sebe podívala jinýma očima – očima úspěšné podnikatelky, kterou se chceš stát. Jak ta podnikatelka vypadá? Chceš se jí stát?

Profil Heleny Procházkové v Katalogu

 

Proč by látková intimka neměla chybět v kabelce žádné ženy

Alena Hradilová

To, jak se cítíme, má značný vliv na naše chování a odráží se to i na výsledku naší práce. Pokud nás trápí nepříjemnosti spojené s intimní oblastí – abnormální výtok či inkontinence, dost často se cítíme nejistě a zranitelně. Látková intimka je sice jen malý kousek látky, ale dokáže do života ženy přinést úžasné změny.

Proč je látková intimka daleko lepší volbou než jednorázovka? Látkovka se stane vaší podporou i na více než 10 let a jediný kousek nahradí přes 700 jednorázových. Látkovku také “necítíte” vy, ani vaše okolí. Ale ten pravý důvod, proč si látkové intimky jednoduše zamilujete, je pocit POHODLÍ.

Můžete si vybírat materiály i barvy podle své nálady a pro luxusní péči zvolit variantu se všitým kamínkem českého granátu. Chcete se cítit opečovávaná díky sametovému bambusovému aksamitu? Svěží i v horkých dnech díky chladivému bio bavlněnému saténu? Místo nudné bílé také můžete zvolit například výrazné barvy čaker. Nebo dáte přednost jemným květinovým vzorům? Je to jen na vás!

Profil Aleny Hradilové v Katalogu

 

Smyslnost v podnikání

Eva Křivánková

Tvoříte, naceňujete, prodáváte, rozvíjíte se, a přesto je ve vzduchu cítit ještě jedna lákavá možnost. Nese sebou zásadní otázku: „Kde je tvé tělo, ženo?“ Nezapomínejte kvůli své mysli na svůj chrám, který pomáhá s uzemněním, s autenticitou a jiskrou, která vyzařuje do světa vaši sebedůvěru, spokojenost se sebou i se svou prací. Tato záře dodává bonusovou hodnotu, protože „Ty jsi tvůrkyně, která tu zanechala svůj otisk, dotek.“ A když už jsme u toho dotýkání…

Jak to máte s doteky? A kde všude si dovolujete samy sebe se dotýkat? Mluvím teď o yoni, která je – i když na to zapomínáme – nositelkou tvořivosti, energie, sebedůvěry a právě té jiskry. A přitom ji málokdy zahrnujeme do svého rozhodování a tvoření.

Tak až příště budete stanovovat cenu své služby, zeptejte se na její výši své yoni. Až se budete pouštět do nového projektu, vezměte si svou sílu ze své yoni.

„Vezměte svou yoni do vlastních rukou“ – ona vám dodá energii a šmrnc při jednání s klienty, při propagaci, prodeji i tvorbě.

Profil Evy Křivánkové v Katalogu

 

Víš co má společného práce a intimní život?

Michaela Hering

Obojí může být nudou, rutinou a nekončící dřinou a stejně tak proudem vášně, uvolnění a lehkosti.

Všimla sis, že to, jaká jsi a po čem toužíš v posteli, se přímo promítá v tom, jak pracuješ?

Možná máš ráda systém, jasně vytyčené pozice, pocit, že jsi žádaná. Možná si ráda hraješ, experimentuješ a usiluješ tak dlouho, dokud něčeho nedostaneš.

Možná jsi energická, přímá a jen málokdo tvému tempu a ohnivosti stačí. Nebo naopak toužíš po harmonii, propojení a upřímnosti.

Pokud plně aktivuješ svou sexuální (orgasmickou) energii, bude pro Tebe nejen snazší prožívat hluboký intimní život, ale také pracovat kreativně a s lehkostí.

Kde máš začít?

V děloze.

Tam začíná nejen život dítěte, ale i život Tvých vztahů a projektů.

Skrze dělohu své projekty a vztahy vyživuješ, zároveň je centrem Tvé intuice i sexuální energie.

Profil Michaely Hering v Katalogu

Shares