Vyberte stránku

Když se probudí všechny naše části

Často se pídím po smyslu života, po té prapodstatě existence, po hlubokých prazákladních principech a zákonech. Někdy narážím na nesmyslnost a jsem z toho v depresi, ale často, poslední dobou – hlavně když se zcela dokážu uvolnit do přítomného okamžiku – vnímám smysl celé existence. Život doslova proudí mým tělem a všemi buňkami v jemném pulsování.

Když se dostávám do takového stavu bytí, cítím, nejen že „Jsem“, ale hlavně že žiji, cítím, vnímám, rodím se a zase zanikám v nekonečném sebeobnovujícím se cyklu. Současně takový stav „Bytí“ a přijetí všeho, co je tady a teď, ve mně probouzí vše, co dosud bylo ukryto a co dosud spalo. Vše, co bylo potlačeno nebo ještě neuzrálo.

Takovému stavu říkám, že se probouzí má temná bohyně, i má bohyně světla, zkrátka probouzí se všechny mé části. Zkoumám samu sebe a divím se, co tam uvnitř ještě všechno je. Někdy je to zábavné, někdy je to bolestivé – jsem si ale stoprocentně jistá, že je to ku prospěchu mého vývoje, jak v podnikání, tak v osobním životě.

 

Když se vnitřní studánka naplní až po okraj

Co pořád chtít? Po čem stále toužit? Zkuste si představit, že máte vše, po čem toužíte. Nové auto, krásný dům na pláži, tříměsíční dovolenou v horách, tři zdravé úžasné děti, milujícího manžela a vysněnou práci. Zkuste zavřít oči a prociťte v sobě pocit, že vše, po čem teď toužíte, je naplněno.

A pak chvíli počkejte. Prociťte si to.

Teď bych se vás ráda zeptala, zda jste šťastní. Pokud ano, je to skvělé. Ale pokud tak úplně ne, co je to „To“ co vám tam ještě chybí?

Někdy musíme naplnit své fyzické potřeby, abychom pochopili, že naše duše touží po úplně jiných věcech. Někdy naše duše touží po jiných emocích, zážitcích, potřebách. A potřeby naší duše vždycky budou silnější, než ty fyzické a materiální.

 

Po čem vaše duše touží?

Když jsem se sama sebe ptala na tuto otázku, stále dokola mi chodily odpovědi typu: „Moje duše prostě touží dělat to, pro co byla vytvořená.“ A toto mi tam chodilo neustále. Vlastně mi to chodí pořád dokola. A dokola. Možná ten pocit znáte. Cítíte, že musíte něco vykonat, že vás duše vede, ale přesně nevíte „Co“.

Mám pro vás takový docela jednoduchý návod, jak zjistit, po čem vaše duše touží. Zkuste si vybavit chvíle ve vašem životě, kdy jste byli úplně jednoduše šťastní. Mohl to být takový záblesk, okamžik, kdy jste šli po pláži, děti pobíhaly tam a sem, smály se, vy jste se držela za ruku s mužem, kterého milujete a vlahý vánek si pohrával s vašimi vlasy. Nebo to mohl být jiný moment. Jiný úžasný okamžik vašeho života. Vybavte si ten pocit absolutního štěstí. Absolutního nekonečného naplnění.
Když se vaše studánka naplní až po okraj, není nikdo, kdo by toužil. Není nikdo, kdo by „Něco“ potřeboval. Jste jen vy – vaše čisté bytí – a absolutní splynutí v přítomném okamžiku a vy cítíte dotek něčeho božského.

 

Když si v sobě aktivujeme své poslání

Není to tak, že naše duše touží po štěstí? Po tom, aby její studánka byla naplněná až po okraj?

Najednou máte pocit, že chcete jen tak zpívat, oslavovat, skákat, radovat se z nádechu a výdechu – vždyť život je tak krásný! Díváte se na svět očima dítěte.

V tomto stavu bezpodmínečného štěstí pochopíte, že toto je vaše poslání. Z tohoto stavu měníte svůj život a tím životy ostatních. Ladíte se na hojnost, lásku, prosperitu, štěstí, radost, extázi, euforii. Z tohoto stavu můžete plně pochopit, z jakého důvodu jste se sem teď inkarnovali. Z tohoto stavu bytí můžete zjistit, co je vaším skutečným posláním a začnete dělat kroky k jeho naplnění.

Když si v sobě aktivujete svou unikátnost, božskost, grandiozitu, aktivujete si v sobě své poslání. Když si v sobě aktivujete své poslání, brzy ho začnete skutečně žít v realitě. Když své poslání proměníte do hmotné reality, začnete tím měnit sen celé planety. Právě se stáváte tvůrcem Nové Země. Tvoříte realitu vaší duše. Konečně začínáte žít svou duši. Tak jak ona to chce. Stáváte se tvůrcem svého života a tvoříte svět, tak, jak si ho vy přejete.

Co bude výsledkem takového tvoření? Nu, to už si odpovězte sami ve svém nitru. 🙂

Pokud vás zajímá moje Dlouhodobá individuální péče Objev a aktivuj své poslání v Nové Zemi, mrkněte sem.

Autorka: Barbora Korunková

Shares