Vyberte stránku

Minule jsme nastavili štít a naučili se s ním pracovat. Umíme jej opravit a doplnit jeho energii.

Štít aktivně reaguje na nezvané návštěvy podle potřeby.

 

Co dělat, pokud je nějaká návštěva příliš urputná a snaží se vám škodit?

Připomínám, že nemanipulujeme nikým a ničím. Vystačíme si s ovládáním vlastní energie, případně odcloněním energie cizí. Nic k ní nepřidáváme, nezměněnou ji vracíme odesílateli.

První možností je obrácené vypouklé zrcadlo.

Uzemněte se a přijměte energii Země a Nebes. Posilte štít.

Nyní si představte osobu, která vám škodí. Může to být konkrétní člověk, nebo prostě “ten, kdo mi chce škodit”, pokud si nejste jisti, ale cítíte to.

Mezi svůj štít a dotyčnou osobu umístěte velké vypouklé zrcadlo tak, aby odrazná plocha byla směrem k dané osobě.

Vše, co tato osoba vyšle, se jí vrátí. Zrcadlo odrazí “poštu” zpět. “Adresát nenalezen”.

Všimněte si, že pouze vracíte to, co někdo vyslal. Nic nepřidáváte, nemanipulujete. Jde o prostou ochranu.

Pokud vypouklé zrcadlo nestačí a útoky pokračují, je tu zrcadlová kapsle.

Uzemněte se a přijměte energii Země a Nebes. Posilte štít.

Představte si ji jako kapsli od léků, jen velikou, zevnitř potaženou zrcadlem obráceným k odesílateli. Do té uzavřete “osobu”.

Vše, co dotyčná osoba pošle směrem k vám, se okamžitě vrací přímo jí. Z kapsle se nic nedostane ven.

Ujistěte se, že je kapsle nastavená pouze na “zprávy” pro vás. Opět tedy nemanipulujete, pouze chráníte sami sebe. Sami nic nevysíláte, jen odmítáte přijímat, což je vaše právo.

Dokud je kapsle aktivní, posilujte ji při každém uzemnění tak, jako posilujete svůj štít. Je třeba, aby byla celistvá, bez prasklin, neotvírala se. Doporučuji častou kontrolu, ideálně každý den.

Kapsli je vhodné po nějaké době uvolnit. Řiďte se svým pocitem. Můžete to zkusit za den,  týden, za měsíc, v případě velkých urputů i po delší době. Většinou už dají pokoj.

 

Zneviditelněním proti dotěrným osobám

Znáte situaci, kdy jste na ulici, v kavárně, v mhd… a někdo velmi nepříjemný se objeví v dohledu?

Může to být “smažka”, která po vás bude loudit peníze, pouliční prodavač, někdo vlezlý, koho nechcete potkat, ale nejde se mu fyzicky vyhnout.

Pokud máte alespoň pár vteřin času, můžete se zneviditelnit.

Jestli jste viděli Coppolova Draculu, možná si pamatujete, jak Gary Oldman šeptem pronáší “Ať mě nevidí!”. A je to až tak prosté.

Zhluboka se nadechněte. Představte si, jak se váš štít uzavírá jako žaluzie nebo pásovec. Zaklapne a je neprůhledný. Vy vidíte ven, ale není vidět dovnitř.

Nebo si můžete představit, jak přes sebe přetahujete neviditelný plášť.

Dodnes si pamatuji, jak jsem tohle kouzlo použila poprvé. Stála jsem na ulici a čekala na známou. 50 metrů ode mne se objevil “týpek” a už jsem byla v zorném poli, protože jsem měla v ruce cigaretu.

Jasně mířil ke mně, díval se na mne. Přehodila jsem plášť a požádala “Ať mě nevidí! Tak se staň!”

Dotyčný pořád mířil ke mně a když byl tak na 5 metrů, najednou nahodil úplně zmatený výraz, oči se stočily mimo a minul mě. Kousek za mnou se zastavil, jako by přemýšlel, ohlédl se, ale nevrátil. Ztratil záměr.

Samozřejmě, že jste pořád vidět, kamery v bance vás určitě zaznamenají, ale stáhnete svou energii na minimum. Přestanete vyzařovat. Jako byste letěli pod radarem. Dostanete se mimo zájem. A o to jde.

Po skončení akce nezapomeňte sundat plášť či roztáhnout žaluzie. Jinak byste se mohli uzavřít pro všechno, co k vám míří, i to dobré a to nechcete.

Opět tedy pracujete s vlastní energií a nikomu nic zlého nepácháte.

 

Ochrana věcí

Poslední téma tohoto článku je ochrana majetku, bytu, auta

Tak, jako si vytváříte štít osobní, můžete vytvořit štít pro byt, dům, cokoliv. Při nastavování štítu auta můžete chtít, aby bylo neviditelné pro zloděje, ale zdůrazněte ty zloděje. Jinak by se vám mohlo stát, že vás neuvidí další řidič v křižovatce.

Při uzemnění prostě pošlete další energii mimo svůj štít. Obestřete s ní obydlí, nebo si představíte, jak obaluje vaše auto. Může mírně přesahovat, třeba o půl metru.

Pro začátek tohle stačí. Pokud by se dělo něco tak ošklivého, že by popsané techniky nestačily, je na místě obrátit se o pomoc na někoho zkušenějšího.

Autorka: Magdalena Kučerová
Profil

Přidejte se k facebookové skupině pro podnikatelky

Shares