Vyberte stránku

Možná už se vám to stalo, možná jste o tom jen četly a nevíte, co si pod tím představit.

Co to je “psychický či energetický” útok a jak se to projevuje?

Máte někdy pocit, že cítíte emoci, která není vaše? Typicky to bývá smutek nebo vztek. Najednou vás přepadne a stejně náhle zmizí.

A máte pravdu, pravděpodobně nejsou vaše, ale “něco se na vás přilepilo”.

Štít je podobný neviditelnému brnění, které má schopnost chránit vás před nežádoucími kontakty. Dokonce jej lze v akutní nouzi využít i na zneviditelnění se pro určitou osobu/skupinu osob.

 

Jak si vytvořit a nastavit štít?

Uzemnění

 

Budete potřebovat cca 15 minut klidu. Později stačí bohatě 5.

Pohodlně se usaďte a ruce složte do klína s dlaněmi nahoru, nohy se dotýkají země celými chodidly. Můžete se i vyzout, pokud vám nebude chladno.

Zklidněte se a třikrát zhluboka nadechněte. Pokud máte své Bohy či Bytosti, oslovte je a klidně požádejte o pomoc se záměrem.

Představte si sami sebe jako strom. Jakýkoliv, který vám je blízký. Můj strom je lípa.

Jaký jste strom? Kde roste? Prohlédněte si okolí, mělo by to být příjemné, bezpečné místo.

Z vašich nohou teď vyrůstají kořeny a prorůstají skrze hlínu, jíl a kamení hluboko do nitra Země. Až k vodám života, zdroji, odkud po třikrát s nádechem přijímáte energii Země a uložíte ji ve svém středu.

Ten může být v oblasti solaru, hrudi, břicha, tak, jak to cítíte.

Nyní z vaší hlavy, rukou a trupu vyrůstá koruna. Větve stoupají vysoko k Nebi a Slunci. Cítíte, jak vás hřeje na listech. A vy opět po třikrát s nádechem přijímáte energii Nebes a ukládáte ji ve svém středu.

Energie se propojí v celistvou, zlatou, zářící a hřejivou kouli.

Teď tu energii rozprostřete do celého svého těla. Vnímejte jak hřeje. Dovolte jí vás uzdravit. Každou kapku krve, každou buňku, celý organismus fyzicky i psychicky.

Pokud máte v nějaké oblasti potíže, soustřeďte energii tam a nechte ji pracovat jako maličké kartáčky, které odstraňují nečistoty. Ty se okamžitě mění ve zlatý prach a odlétají pryč.

Až skončíte, pusťte energii dál mimo vaše tělo, aby vytvořila štít.

Štít může být veliká koule, vajíčko, může vést i po obvodu vašeho těla. Sami nejlépe ucítíte, v čem je vám dobře.

Teď je chvíle pro případnou pomoc Bytostí. Požádejte o “dokonalý štít přesně pro vás”. Může být zlatý, může jemně vyzařovat, opalizovat, může vypadat jako tenká blanka, nebo naopak tlustá stěna.

Když jste hotovi, s jedním výdechem vraťte přebytečnou energii Nebi a s dalším Zemi.

 

Variace

 

Když si techniku uzemnění osvojíte, můžete ji provádět i v leže, případně před spaním v posteli. Ze začátku ale radši v sedě, abyste neusnuli uprostřed akce.

Pokud nemáte žádné Bytosti, k nimž se obracíte, prostě požádejte Vesmír, nebo jen obecně “prosím o dokonalý štít přesně pro mne”.

Později už nebudete vytvářet štít nový (to jen poprvé), ale pouze opravovat stávající. Dodáte mu energii a necháte ji, aby jej očistila a zacelila praskliny.

 

Nastavení štítu k ochraně

 

Štít můžete vyladit tím, že aktivně reaguje na nevyžádané návštěvy.

Definujte štít jako oblast, kam je “nepovolaným vstup zakázán”. Nesmí do něj nikdo a nic, co vám chce a priori ublížit, fyzicky i psychicky. Štít je prostě odstrčí.

Na běžné “návštěvníky”, kteří to jen tak zkouší, nebo jdou kolem a skutečně se jedná o omyl, to stačí. Dostanou varování, které je nijak neohrozí. To píšu proto, abyste neměly výčitky svědomí, že děláte něco, co může potenciálně ublížit.

V případě úmyslného pokusu o vstup do vaší zóny je na místě aktivní obrana.

Ze štítu vyšlehne proud energie tak, jak to znáte u erupcí na Slunci.

Pokud se do něj bude někdo snažit silou dostat, štít ho odpudí, dá mu “facku”.

Pořád nikoho neomezujete ani mu vysloveně neubližujete. Můžeme to přirovnat k situaci, kdy se někdo snaží přepadnout mistra bojových umění. Ten útočníka v klidu složí na zem, aniž by mu nějak ublížil. Přesto to útočník většinou vzdá.

Tuhle zkušenost udělal můj kamarád. Seděli jsme u mne doma nad kameny a on najednou ztuhnul. Na otázku, co se stalo, se přiznal, že se “do mne” chtěl podívat. V tu chvíli vyšlehl ze štítu “plamen energie”. Neublížil mu, jen ho vylekal a odrazil.

Co dělat, když to útočník nevzdá a škodí dál, si povíme v příštím článku. To už budete mít zmáknutý štít i uzemnění.

Autorka: Magdalena Kučerová
Profil

Přidejte se k facebookové skupině pro podnikatelky

Shares