Vyberte stránku

Víte, proč cítí mé klientky úlevu, když si se mnou dají Human Design online kafíčko?

Protože jim v rozhovoru odkryju něco, co v sobě už dávno mají, něco, co dávno věděly, ve skrytu duše cítily, něco, na co dávno zapomněly, něco, co zavaleni výzvami života a výzvami online podnikání prostě vytěsnily.

Chraň svou Auru! Ach to se dobře řekne, ale hůře udělá, zvláště, když svou auru neznáme, nevidíme ji nebo na ni prostě nevěříme. Možná, že je právě teď čas, abyste si vygenerovaly svou Human Design (HD) Mapu a zjistily o sobě věci, které ještě nevíte a je toho pořádná nálož, ale nemusíte mít strach, mapa je tu od toho, aby vám cestu usnadnila, a ne zkomplikovala a já jako váš průvodce vás provedu bezpečně úskalím Human Design jazyka, složitostmi interpretace, protože já jsem v Human Designu praktická.

Každý z nás je jedinečný a má jedinečnou auru, kterou je potřeba chránit, souhlasíte? A přesto tu jsou některé podobnosti, která nám dovolí zobecňovat a dávat univerzálnější rady. Tak pojďme na to.

Možná už jste si stáhli mapu, pokud ne, udělejte to (mapu si můžete stáhnout ZDE). Možná už o Human Designu něco víte. Možná tam prostě nevidíte ten business a on je tam všude, v každém definovaném i nedefinovaném centru, v každém kanálu, bráně, ve vaši strategii, ve vašich proměnných, v inkarnačním kříži i v planetách.

Úspěšní můžete být i bez Human Designu a výkladů, jak je to možné? To proto, že mnozí z nás na to jdou intuitivně anebo jim fakt sedí cizí strategie, proč ne?

Když mluvíme o podnikání a strategii v HD, mluvíme o podnikání, které vytváří co nejmenší odpor. Tedy my kráčíme vpřed přirozeně, využíváme své silné stránky, nevytváříme tlak a následný protitlak a zažíváme naše pravé Já, spokojenost, úspěch, mír a radost.

 

A kde se v mapě skrývají odpovědi?

  1. Zjistěte si jaký jste typ a pochopte svou strategii

Tady se obvykle začíná. V Human Designu rozeznáváme 4 energetické typy a každý z nich má jiný druh aury a strategii.

Manifestor, Generátor, Projektor, Reflektor. (Manifestující generátor je podtyp Generátoru)

 

Pokud bych zde měla mluvit o všech energetických typech a strategiích, asi bychom jen tak neskončili, a tak si dovolím uvádět některé detaily z mé Human Design mapy. Jsem Generátorka, nejčastější typ. O generátorech se často mluví, jako o tvůrcích, hybné síle lidstva, o těch, kteří kráčí k mistrovství krok za krokem budují své dílo. Máme téměř nezničitelný zdroj energie Sacrál – nejsilnější motorové centrum v systému. Když se mrknete na mé podnikání, důkazem této energie je 4 roky natáčení podcastu Srdeční záležitosti, týden, co týden, rozhovor za rozhovorem. Já mám často pocit, že toho nedělám dost, ale lidé, kteří mne sledují, mají pocit, že vůbec neodpočívám. Podmínkou toho, aby vám vaše generátorství fungovalo musí být reakce. Reagujete buď na hnutí vaší životní síly v sakrálním centru, nebo následujete emoční vlnu, záleží na autoritě, mluvím o tom níže. Mnoho generátorů strávilo většinu svého života jako manifestoři ve věčném iniciování a začínání nových věcí, které nefungovaly. Samozřejmě je z toho cesta ven a tou je reakce, reagovat na věci z venku. Vaše sakrální centrum vám jasně říká, co ano, co ne. Nutno podotknout, že k životu Generátora nutně patří i frustrace, která je katalyzátorem pro tento typ energie. Vede ho ještě k většímu mistrovství a pochopení své cesty.

 

  1. Mrkněte se na své krční centrum – centrum komunikace. Je definované (barevné), nedefinované (bílé), jsou v něm definované nějaké, brány (to jsou ta čísla), které to jsou?

Máte definovanou nějakou dráhu? Jakou? Marketing, to je hlas vašeho podnikání a autentický marketing, váš pravdivý hlas se nachází ve vašem krčním centru. Já mám v krčním centru aktivovaných mnoho bran, ale jako nejdůležitější vnímám bránu 20 a 56. Brána 56 je známá jako BRÁNA VYPRAVĚČE. Vypráví a sdílí své zkušenosti a moudrost, aby motivovala ostatní svým příběhem. Majitel této energie touží po zážitcích a mluví o tom velmi poutavě a podmanivě. Už chápete mou touhu po dobrodružství? Běžné události se najednou zdají lákavé až mámivé, protože majitel brány je skvělý vypravěč, motivační řečník. Představuji si sama sebe jako potulného vypravěče příběhů a pohádek, a tak to dělám i v podcastu Srdeční záležitosti.  No není to lákavé?

 

  1. Pochopte, jak se rozhodujete, pochopte svou Autoritu. Autorita v HD, je styl vašeho rozhodování. Následuj svou strategii a autoritu, to je nejčastější věta, kterou uslyšíte v mém podcastu Žijeme Human Design. Autorita je proces, který nám pomáhá mít jasno, rozhodovací proces.

Těchto rozhodovacích procesů je 7 typů, které řadím podle jejich četnosti v lidské populaci. Emocionální 58 %, Sakrální 29 %, Intuitivní 8 %, Sebeprojektující 1,7 %, Autorita Ega 1,3 %, Autorita z prostředí 1,6 %, Lunární 0,7 %.

Já mám sakrální autoritu a můj rozhodovací proces je ukrytý v těle, respektive v břiše, takto se to popisuje. Já radši říkám, že je to reakce těla, kterou si často ani neuvědomujeme, když se sakrální generátor rozsvítí, to poznáte, když se na něj díváte anebo jste citliví na energie a cítíte energii vzedmutí životní síly. Září a magneticky přitahuje. Samozřejmě je také důležité, abychom dokázali rozeznat tento jasný hlas v našem těle. Mnoho z vás už jsem to naučila v sérii setkání Síla sakrálu.

 

  1. Pochopte, kde jste produktivní… Já vím, že to víte, ale přesto… Možná vám pomohou, si udělat jasno, definované brány ve vašem Sakrálním centru, a to i ve chvíli, kdy nejste Generátoři. Jsou to brány produktivity. V mém sakrálu vnímám jako nejdůležitější bránu 29 a 42. Má brána 29 je propojena drahou do centra vyššího já takzvaný Discovery Channel, který mne vede k vytrvalosti, ačkoliv výsledky jsou ještě za obzorem. Je důležité nemít očekávání a jít za svou energií, za radostí z procesu, největší odměna nás čeká na konci duhy. Také brána 42 má podobné kvality, vytrvalost, cesta k mistrovsví krok za krokem, opustíme-li proces předčasně, budeme se muset vrátit. Jaké jsou ty vaše brány, které svítí ve vašem Sakrálu?

 

Human Design je jako mozaika, mnoho kousků tvoří velký obraz. Není důležité hned teď vidět všechny kousky, ale odhalit základní kameny, dnes jsem vám odkryla jen 4 možnosti, inspirativní nápady, kde začít. Ráda s vámi budu pokračovat v osobní konzultaci.

https://janajanova.cz/

Shares