Vyberte stránku

Velmi často za mnou ženy chodí s přáním, aby jejich podnikání plynulo ve větší lehkosti, více vydělávaly, měly pravidelné příjmy a nemusely pracovat 12 hodin denně. Nechtějí a někdy ani nemohou, protože mají rodinu, děti a chtějí mít taky čas samy na sebe.

 

Ano, to bylo před několika roky i mým snem

 

Nejdříve bych vám chtěla říct, že jsme podnikatelky, a tak je potřeba se smířit s tím, že naše podnikání nikdy nebude takové, jako když jsme byly zaměstnané. Nebudeme pravidelně dostávat na účet stejnou částku. Nebudeme mít jistotu pravidelného příjmu. Naše podnikání bude mít vzestupy i propady. A tak je to správně. Na druhou stranu, ale budeme mít svobodnou volbu dělat to, co nás baví a naplňuje, a to za trochu nejistoty určitě stojí.

 

A jak si tedy nastavit své podnikání v co největší možné harmonii a souladu, abychom si ho mohly maximálně užívat?

 

Zaměřte se nejdříve samy na sebe. Objevujte své dary, silné stránky prostě svoji jedinečnost. Každá z nás jsme jedinečná, a proto každá z nás máme svojí vlastní unikátní cestu k úspěchu. Některým ženám může cesta k úspěchu trvat déle a některé dokážou vyrůst velice rychle. A to je taky v pořádku. Přestaňte se srovnávat s ostatními a vnímejte svoji vlastní cestu krok za krokem. Soustřeďte se na proces, a ne na výsledek. Soustředěním se na výsledek zbytečně zvyšujete tlak samy na sebe. Podporujte svoji vnitřní sílu a své schopnosti. Zdokonalujte se, pracujte na sobě, buďte vděčné za každou novou příležitost překročit svoji komfortní zónu a věřte, že když budete trpělivé a konzistentní úspěch se dostaví.

Zkoumejte svoji podnikatelskou energii, abyste se dozvěděly více o sobě. Více o tom, proč děláte věci tak, jak je děláte.

 

A jak se podařilo vnést harmonii a soulad do podnikání mně?

 

V okamžiku, když jsem si uvědomila, že jsem v podnikání více v mužské energie. A jak se to projevovalo? Byla jsem více ve své hlavě a odpojená od svých skutečných emocí. Hodně jsem na sebe tlačila. Měla jsem na sebe vysoké nároky a moje sklony k perfekcionalismu mě opravdu vyčerpávaly. Zároveň jsem, ale milovala strategie, systémy a řád. A tak jsem studovala mraky marketingovým zahraničních strategií a vše pečlivě zaváděla do praxe. Jenže výsledky nedopovídaly úsilí, které jsem vynakládala. Jednoho dne jsem si řekla dost. Přece to musí jít i jinak bez toho, abych byla každou chvíli na pokraji svých sil.

Tehdy jsem začala objevovat svoji ženskou energii a intuici, která se do té doby krčila někde v koutku. Samozřejmě se snažila mě nesmělým hláskem směřovat více ke mně samotné, k mému skutečnému poslání a mým největším darům. Jenže já jsem byla pořád moc v hlavě a prostě jsem jí neslyšela.

Otevřela jsem se tedy svým skutečným emocím. Začala jsem se propojovat se svým srdcem a svojí intuicí. Začala jsem pracovat i se svým tělem.

A díky tomu jsem našla soulad mezi svým rozumem a svým srdcem. Dokázala jsem lépe naslouchat své intuici. A to vneslo do mého podnikání harmonii mezi mužskou a ženskou energií, díky které už dokážu lépe rozpoznat, zda cesta, po které jdu je opravdu moje. A to byl okamžik, kdy se moje podnikání dostalo do souladu se mnou samotnou a začalo plynout v lehkosti. Okamžik, kdy se to začalo projevovat i na mém bankovním účtu.

A proto teď pomáhám ženám nastavit své podnikání v souladu s nimi samotnými. Harmonizovat mužskou a ženskou energii v podnikání a nalézt svoji vlastní unikátní cestu k úspěchu v lehkosti a harmonii.

A pokud i ty toužíš po harmonickém podnikání, neváhej mě kontaktovat a zeptat se na možnosti spolupráce.

Lucka

 

Můj web:

www.luciegalle.com

FB skupina: Podnikáme srdcem

https://www.facebook.com/groups/podnikamesrdcem

Shares