Vyberte stránku

V uplynulém týdnu jsem udělala něco drzého a riskantního. Vypadá to, že mi to projde. Ale vím, že hodně žen z mé komunity udělá úvahu „Jana to udělala a má bez práce půl mega, tak já to udělám taky“. Hele, vážně, nedělejte to. Ne že bych vám nepřála, aby vám prodeje fungovaly také tímto způsobem.

 

Co jsem to vlastně udělala?

24. srpna startuje můj online program Magický skok v byznysu. Jedná se o můj TOP program, čtvrtý běh, program se v předchozích bězích prodal 524krát. Schválně nepíšu, že si jej koupilo 524 žen, protože by to nebyla pravda. Některé ženy programem procházejí opakovaně. Na program mám úžasné reference. Postupně jsem zvedala cenu. V tomto termínu prodávám 162 míst po 3 333 Kč. Je vám určitě jasné, že se jedná o velkou částku, o které se teď bavíme.

Jenže v době, kdy měl probíhat intenzivní prodej, se v mém osobním životě seběhlo nečekaně několik věcí. Procházela jsem velmi důležitou osobní transformací. Děti byly nečekaně doma. V domě probíhala aktivní stavba. Má osobní energie nebyla na nule, ale hluboce pod ní. Prostě totální antiprodejní. Co teď, že?

Takže jsem se rozhodla být v souladu se situací a respektovat stávající stav. Přestože jsem markeťačka, umím online prodej, jednalo se o můj hlavní příjem v tomto pololetí.

Udělala jsem jedinou věc. O celé situaci jsem upřímně napsala do své FB skupiny a požádala absolventky předchozích Magických skoků o reference.

 

Jak to dopadlo?

Krásně. Dostalo se mi úžasné a neskutečně silné podpory. Na tuto energii reagovaly další ženy a přicházely objednávky na program. Mnohé ženy si připomněly, co jim program přinesl a rozhodly se do programu vstoupit znovu. Jsem nesmírně vděčná.

A racionálně – v době psaní tohoto článku zbývá do začátku programu necelých 9 dní a je prodáno 112 míst ze 162. Už teď je jasné, že pokud nezkolabuje internet, program se vyprodá před začátkem programu.

 

Proč byste to neměly takto také dělat?

  • Protože tento výsledek je na úrovni zázraku.
  • Tento postup zcela určitě nebude fungovat začátečníkům bez komunity.
  • Já jsem zúročila 2,5 roku práce s komunitou.
  • Značná část objednávek přišla před dobou, kdy jsem měla aktivně prodávat. Používám dlouhodobou extenzivní prodejní strategii. Objednávky na mé programy tedy chodí i měsíce před termínem.
  • Jsem markeťačka a vcelku zkušená podnikatelka. Což v praxi znamená, že jsem měla v rukávu věci jako „sleva pro bývalé absolventky“, „affiliate partnerství“, „placená propagace“. Kdyby šlo do tuhého, to všechno jsem mohla díky hotové struktuře svého byznysu spustit třemi stručnými telefonáty.
  • Přestože z peněz financuji probíhající stavbu, mohla jsem si dovolit jít do rizika a přijmout možnost, že ty peníze skutečně nepřijdou. Nejsem samoživitelka a mám dobré finanční zázemí.

 

Co můžete udělat vy, abyste měly podobné výsledky

  • Přijměte s pokorou fakt, že tohle je výsledek několika let práce.
  • Naučte se opravdu pořádně byznys, marketing, prodejní strategie. Teprve potom si můžete dovolit je porušit.

 

Kde se ty strategie naučíte?

Magický skok je program, který se sice týká byznysu a marketingu, ale je hlavně o mindsetu. V oblasti prodejních strategií nejde až tak do hloubky, jak potřebujete. V tomto jsou nejlepší dlouhodobé mentoringové programy od zkušených podnikatelek a markeťaček. Já sama takový program nebudu připravovat (není to v souladu s mou byznys strategií). Ale mé dvě kolegyně – Ludmila Hoosová a Adéla Sen – takový program udělaly. Já upřímně věřím, důvěřuji, že bude kvalitní a naučíte se v něm vše potřebné. Potom si můžete dovolit podobné kousky, jako jsem já teď předvedla s prodejem Magického skoku.

A věřím jim natolik, že jsem si program koupila a budu v něm coby účastnice. Chci poznat jejich práci, naučit se nové věci, poznat dynamiku skupiny.

A zároveň jsem affiliate partnerkou. Což znamená, že program prodávám své komunitě, za odměnu získám finanční obnos. A já k prodeji nabízím bonusy, které jinde nezískáte. Pokud cítíte, že vaše podnikání potřebuje opravdu kvalitní a pevné základy, LA SCHOLA bude zřejmě pro vás.

Já v programu nebudu coby mentorka, ale vaše spolužačka. Budu se učit stejné věci, živě se účastnit skupinových setkání.  S kým se budu pravidelně setkávat a probírat naše podnikatelské záměry? Těším se.

Zajímají vás mé hodnotné bonusy k LA SCHOLA? Napište mi na mail jana@marketing-svobodova.cz.

Autorka: Jana Svobodová

 

Shares