Vyberte stránku

Co kdyby pružnost a síla tvé páteře přímo ovlivňovaly pružnost a sílu tvého podnikání? 

 

To, jak sedíš a stojíš má vliv na to, co si myslíš a čemu věříš. Jaké příběhy se ti rodí v hlavě. Příběhy nejen o tobě jako podnikatelce, ale i o světě podnikání. Když jsi smutná, tělo se sklání, energie mizí a v hlavě se rodí smutné a složité příběhy. Ztrácíš podnikatelské nápady a víru v sebe. Naopak, když jsi optimistická, tělo se napřimuje a ty pružně reaguješ na změny v podnikání, lépe se rozhoduješ a děláš méně chyb. Vidíš více možností, cítíš se sebevědoměji a odvážněji – což Ti (nejen) v podnikání přijde vhod.

 

Udělej si test. Schovej hlavu k hrudníku, zůstaň shrbená a párkrát se v tom nadechni. 3x za sebou si řekni, že to určitě všechno dobře dopadne. Věříš tomu? Zkus se napřímit a řekni to stejné. Cítíš ten rozdíl? A co kdyby ses v tom napřímení ještě usmála? Obyčejný úsměv zapojí hluboké vrstvy břicha, zpevní střed těla a vede hrudník do lehkého záklonu. Můžeš se nadechnout. Cítíš se lépe nejen fyzicky, ale i psychicky. Dostaneš více vzduchu do plic a mozek i tělo se prokrví. A co na tom, že zpočátku to budeš lehce hrát a do úsměvu se trochu tlačit?

 

Změnou pozice těla, změníš příběh v hlavě a tím změníš svůj podnikatelský příběh.

S napřímenou páteří v její přirozené délce nejen ulevíš svým obratlům a ploténkám, ale také posílíš své sebevědomí. Nebudeš trpět bolestmi zad, kyčlí nebo kolen a budeš se cítit jako vítězka už před zahájením kampaně. Můžeš se cítit jako milionářka dávno předtím, než se tak stane v realitě.

 

A možná právě napřímení ti přinese úspěch v podnikání. Tak jako mně.

 

Co to vlastně znamená napřímit se a jak na to? Napřímení je přirozené prodloužení páteře v celé její délce, což vytvoří bezpečný prostor pro každou ploténku. Tvá páteř se může svobodně pohybovat bez bolesti a ty pak můžeš s radostí žít, podnikat a smát se. Napřímení páteře nejen aktivuje pánevní dno, ale i hluboké svaly břicha, které udržují orgány na svém místě, ale zajišťují jim i optimální podmínky pro správnou funkci.

 

Postav se konečně do své plné ženské síly. Staň se pružnou a pevnou podnikatelkou. 

 

Napřímením páteře přepíšeš příběh svého podnikání. Příběh úspěšné podnikatelky píšeš ty. 

 

Neboj se – nemusíš hned běžet do posilovny, ani uběhnout maraton. Dám ti pět tipů, jak okamžitě změnit svůj postoj a najít v těle více pružnosti a síly:

Chtěla by sis tyto cviky zacvičit podle videa? 

krátké a efektivní video 

PEVNÁ A PRUŽNÁ PODNIKATELKA

Kdo ti tu dává tipy?

Tereza Humlíčková

 

“Páteř držíš vzpřímeně a nacházíš svou vnitřní sílu a odvahu prozkoumat nové obzory podnikání.”

Jsem pohybovou specialistkou, instruktorkou Pilates a Nordic Walking a aktivní studentkou dalších metod, které pomáhají zlepšovat funkci pohybového aparátu. Přes 14 let pomáhám klientkám dostat jejich tělo a emoce do kondice. Více než 10.000 žen se mnou cvičí v online prostoru a mými placenými kurzy prošlo více než 600 žen.Má cvičení jsou v souladu s ženskou cykličností, což výrazně zvyšuje jejich efektivitu.

Najdeš mě na instagramu, facebooku, youtube a mé stránky jsou zde: www.cvicenimksobe.cz.

Shares