Vyberte stránku

Jana Jánová

 

Víte, že peníze jsou větší tabu než sex a smrt dohromady? Tak schválně. Co si o nich doopravdy myslíte? Jaký je váš money mindset? Neslýchaly jste náhodou z úst svých rodičů, prarodičů, nebo dokonce učitelů, že někomu stouply peníze do hlavy? Nebo že peníze jsou prapříčinou všeho zla? A co teprve poznámky typu: Lehce nabyl, lehce pozbyl. Štěstí si za peníze nekoupíš. Špinavé, nebo dokonce krvavé peníze!

Ve skutečnosti jsou peníze neutrální. To emoční zabarvení kolem nich vytváříme my, lidé – v našich myšlenkách a stereotypech, které máme zasuté hluboko v podvědomí. A myšlenky pak určují realitu ve fyzickém světě – v naší peněžence. To, jak myslíme, určuje, jestli si peníze dokážeme užít, anebo jestli „kvůli nim“ celý život dřeme, makáme a facháme.

Na odhalení a rozpuštění nefunkčních vzorců a strachů doporučuju koučink, vizualizace a cílené afirmace. Chcete se zlepšovat, vymýšlet a objevovat? První krok je jasný: vylepšete svůj money mindset. Co vyzařujete, to přitahujete. Představte si, že peníze jsou oduševnělý nástroj, díky kterému dokážete měnit věci k lepšímu a dělat radost sobě, své rodině a celému světu. To už stojí za to, ne?

Profil Jany Jánové v Katalogu pro podnikatelky

 

Magdalena Čevelová

 

Většina podnikatelek, které potkávám, se trápí s cenotvorbou. Přitom nastavit cenu je docela jednoduché. Vezmete tužku, napíšete cifru… a je to. To, co je na celém procesu cenotvorby ve skutečnosti složité, je si cenu ustát. Před zákazníky, před konkurencí, a především sama před sebou.

Zásadní roli v tom hraje náš „money mindset“, neboli vztah k penězům a ochota si o ně v podnikání říct. Vstupují do něj například:

 • minulé zkušenosti (když jsem zdražila posledně, přišla jsem o všechny zákazníky)
 • strachy (když budu vydělávat velké peníze, partner mě opustí)
 • předsudky (k penězům nejde přijít poctivým způsobem)
 • rodinné modely (peníze má nosit domů chlap)
 • introjekty neboli utkvělá přesvědčení (vydělávat peníze musí být námaha)
 • pochybnosti (na to, abych si řekla tuhle cenu, nejsem dost dobrá)

Na tyhle věci strategie ani marketingové nástroje nestačí. Je potřeba jít hlouběji. K emocím, psychologické kapacitě a k duši.

Cesta je to sice většinou těžká, ale přináší trvalé výsledky. Nejen v podnikání, ale i v dalších oblastech života. Prostřednictvím konzultací a skupinových mastermind sezení po ní provázím své klienty. Ráda kousek doprovodím i vás…

Profil Magdaleny Čevelové v Katalogu pro podnikatelky

 

Lenka Aleiandra Němcová

 

Do nastavení vztahu a postojů k penězům se promítá řada vlivů. Všimla jsem si toho, když se po Cranio na dálku klientkám změnil vztah k penězům, ačkoliv jejich zadání pro Cranio setkání bylo jiné.

Po čase jsem si také všimla, že se ta témata opakují. Vztah k penězům se změnil, když se při terapii otevřelo téma Sebeláska. Sebehodnotí. Zasloužím si. Můžu chtít. Dovoluji si. Věřím si. Jsem dost dobrá.

Často, i když ne vždy, to souviselo s nějakým starým rodovým traumatem, traumatem z minulých existencí nebo z dětství. A někdy stačilo vrátit rodičům jejich přesvědčení ohledně peněz. V takových případech stahuji pro klientku formou channellingu formulace, které transformují její nastavení a přenastavují její akášické filtry.

Jsem vděčná, že je při těch mocných okamžicích mohu doprovázet. Jsem prostřednicí léčivých sil, které zacelují staré rány. Energeticky nesu pole klientky a ukotvuji v něm nové nastavení. A náhle i vztah k penězům je jiný. Přichází hojnost.

Na základě pozorování a zpětných vazeb svých klientek jsem vytvořila balíček pro podnikatelky, jehož součástí je i Money Mindset. Protože dobře nastavený Money Mindset je jedním z pilířů úspěšného podnikání.

Profil Lenky Aleiandry Němcové v Katalogu pro podnikatelky

 

Petra Adams

 

Můžeme přijímat pouze to, co si dovolíme přijmout. Naše finanční situace je ovlivněna limitujícími myšlenkami, které si neseme ze zkušeností v minulosti. Když dosáhneme svého vnitřního stropu, tyto limitující mentální programy nás nepustí dál. Mentální brzda se může skrývat v různých oblastech života.

Jak funguje mechanismus mentálního nastavení a jeho vlivu na fyzickou realitu si ukažme na příkladu: Situace: Podnikání → Mindset: Neumím se prodat. → Emoce: Strach, vina, neschopnost Akce: Prokrastinace, váhání s prodejem. → Výsledek: Malý prodej a příjem.

Výsledek nám ve fyzické rovině potvrdí naše limitující myšlení, které ho vytvořilo, a tak vzniká začarovaný kruh nízké sebehodnoty a mizivého příjmu. Dobrá zpráva je, že je z toho cesta ven!

S klientkami pracuji na odhalení jejich individuálních limitujících vzorců. Ty pak měníme technikami integrative life coaching nebo terapií integrace traumatu. Techniky podporuji řízenou meditací hojnosti, zaměřenou na podvědomé nastavení přijímání hojnosti do vašeho života, dostupnou na mých stránkách. Věnujte sama sobě čas na vnitřní práci. Garantuji, že výsledek se dostaví velmi rychle.

Profil Petry Adams v Katalogu pro podnikatelky

 

Andrea Šatopletová

 

Proč každá podnikatelka potřebuje správný money mindset? Aby…

 • měla balanc mezi příjmy a výdaji,
 • mohla pomáhat druhým,
 • měla dostatek energie a času,
 • předcházela vyhoření,
 • měla chuť se rozvíjet a vzdělávat,
 • ji práce bavila a naplňovala,
 • mohla být inspirativní a šla příkladem druhým,
 • mohla žít své hodnoty, pro které začala podnikat,
 • se přibližovala svému životnímu snu.

Pokud cítíte, že jste v některém z bodů nejistá, ozvěte se mi na úvodní konzultaci ZDARMA. Money mindset je podstata podnikání.

 

Profil Andrey Šatopletové v Katalogu pro podnikatelky

 

Shares